20 Mart 2013 Çarşamba

Avea Süper Karma Paket Fırsatı


En uygun Avea konuşma ve sms paketi kampanyaları ile hediye dakikalar kazanın. Avea Süper Karma Paketi ile ayda 19 TL karşılığında yurtiçi her yöne 1.000 SMS, tüm Avealılara 10.000 SMS gönderebilir ve tüm Avealılarla 2.000Dk konuşabilirsiniz. Avea Süper Karma Paket aboneliğinizi; Super Karma yazıp 3900’a göndererek anında başlatabilirsiniz!

Faturasız Süper Karma paketinden Avea'nın Baharda Yükle Kazan ve Mobil Ofis tarifeleri dışındaki bireysel faturasız tarifelerinde bulunan müşterilerimiz faydalanabilecektir.

Paket 30 gün içerisinde birden fazla kez alınabilir, paket kapsamında sunulan SMS'lerin ve dakikaların kullanım süresi, paket tanımlandığı tarihten sonraki 30 gündür, kullanılmayan haklar bir sonraki aya devretmeyecek, 30 gün sonunda kullanılmayan haklar silinecektir.

Paketin satın alınabilmesi için abonenin hattında 19 TL’nin üzerinde bakiye bulunması yeterlidir
Paket kapsamındaki SMS'ler/dakikalar bitirildiği zaman abonenin herhangi bir SMS/dakika bonusu/paketi yoksa, tarifesinin SMS/dakika fiyatından ücretlendirilir.

SMS ile paketleri aldıktan sonra iptal etmeyen müşterilerilerimiz için paket otomatik olarak 19 TL ücretinden yenilenecektir.

Paketten kalan haklar 3900 kısa numarasına ‘Kalan Super Karma’ yazıp SMS göndererek ücretsiz sorgulanabilir.

Paketin yenileme talimatının iptali için ‘IPTAL Super Karma’ yazip, 3900’a SMS gönderebilirsiniz.

 

Blogroll

About